alr23

alr23
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 70% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 16 Jan 2019
75 33% Night at the Museum (2006) - Rated 16 Jan 2019
88 79% Amélie (2001) - Rated 16 Jan 2019
60 12% John Wick (2014) - Rated 16 Jan 2019
90 87% Mulan (1998) - Rated 16 Jan 2019
80 58% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 16 Jan 2019
80 58% Easy A (2010) - Rated 16 Jan 2019
70 20% Taken (2008) - Rated 16 Jan 2019
75 33% Tangled (2010) - Rated 16 Jan 2019
99 95% Shrek the Third (2007) - Rated 16 Jan 2019