alrikw

alrikw
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 57% Goodfellas (1990) - Rated 01 Nov 2017
84 85% Full Metal Jacket (1987) - Rated 01 Nov 2017
79 23% Frost/Nixon (2008) - Rated 01 Nov 2017
80 36% District 9 (2009) - Rated 01 Nov 2017
83 70% Trouble Every Day (2001) - Rated 01 Nov 2017
82 57% This Is England (2006) - Rated 01 Nov 2017
83 70% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Nov 2017
82 57% Being John Malkovich (1999) - Rated 01 Nov 2017
83 70% Back to the Future (1985) - Rated 01 Nov 2017
84 85% Woodstock (1970) - Rated 01 Nov 2017