alteregoivy

alteregoivy
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2014
Location: Arden, North Carolina, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Despicable Me (2010) - Rated 10 Jun 2014
80 45% V for Vendetta (2006) - Rated 10 Jun 2014
95 78% Independence Day (1996) - Rated 10 Jun 2014
40 6% Lost in Translation (2003) - Rated 10 Jun 2014
60 12% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 10 Jun 2014
65 15% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 10 Jun 2014
95 78% Iron Man (2008) - Rated 10 Jun 2014
95 78% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 10 Jun 2014
100 93% The Princess Bride (1987) - Rated 10 Jun 2014
100 93% Clue (1985) - Rated 10 Jun 2014