Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
altimor

Flick Fan - 39 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2018

Location: USA

Bio: Aw yiss
more Recent Ratings
85 37% Coco (2017) - Dec 24, 2018
90 64% Princess Mononoke (1997) - Dec 24, 2018
90 64% Spirited Away (2001) - Dec 24, 2018
80 26% The Secret World of Arrietty (2010) - Dec 24, 2018
95 89% Howl's Moving Castle (2004) - Dec 24, 2018
95 89% American History X (1998) - Dec 24, 2018
95 89% Good Will Hunting (1997) - Dec 24, 2018
95 89% 300 (2007) - Dec 24, 2018
70 20% The Descendants (2011) - Dec 24, 2018
90 64% Constantine (2005) - Dec 24, 2018