altk.

altk
Movie Buff - 412 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 89% Capharnaüm (2018) - Rated 20 Apr 2024
86 80% La Haine (1995) - Rated 20 Apr 2024
"Elli beşinci kattan kendini aşağıya atan adam her bir katı geçerken demişki buraya kadar her şey yolunda, buraya kadar her şey yolunda… Önemli olan düşüş değil yere çarpıştır."
91 87% City of God (2002) - Rated 12 Apr 2024
79 47% The Wonderful Story of Henry Sugar (2023) - Rated 11 Apr 2024
83 70% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 09 Apr 2024
78 42% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 08 Apr 2024
86 80% Whiplash (2014) - Rated 05 Apr 2024
81 59% Into the Wild (2007) - Rated 04 Apr 2024
81 59% Safe Place (2022) - Rated 03 Apr 2024
78 42% The Professor and the Madman (2019) - Rated 30 Mar 2024