Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
altk.

Movie Buff - 342 Film Ratings

Member Since: Aug 15, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
75 31% Ölümlü Dünya (2018) - Jan 19, 2020
84 78% Serpico (1973) - Jan 19, 2020
80 57% The Body (2012) - Jan 19, 2020
88 84% No Country for Old Men (2007) - Jan 19, 2020
80 57% A Serious Man (2009) - Jan 19, 2020
78 47% Zombieland (2009) - Jan 19, 2020
85 81% Joker (2019) - Jan 19, 2020
74 25% Miami Vice (2006) - Jan 19, 2020
81 64% The Two Popes (2019) - Jan 19, 2020
82 71% 12 Years a Slave (2013) - Jan 19, 2020