altunayx

altunayx
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 08 May 2018
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 53% The Truman Show (1998) - Rated 08 May 2018
89 96% Stranger Things (2016) - Rated 08 May 2018
73 26% American Pie (1999) - Rated 08 May 2018
80 73% Predator (1987) - Rated 08 May 2018
80 73% Paranormal Activity (2009) - Rated 08 May 2018
80 73% Pineapple Express (2008) - Rated 08 May 2018
77 53% Friends with Benefits (2011) - Rated 08 May 2018
80 73% The Great Gatsby (2013) - Rated 08 May 2018
75 40% Zombieland (2009) - Rated 08 May 2018
83 90% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 08 May 2018