alucinari

alucinari
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 26% Deja Vu (2006) - Rated 08 Jun 2015
73 10% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 08 Jun 2015
89 75% 28 Days Later (2002) - Rated 08 Jun 2015
80 26% Monster (2003) - Rated 08 Jun 2015
80 26% The Road (2009) - Rated 08 Jun 2015
20 1% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 08 Jun 2015
81 32% P.S. I Love You (2007) - Rated 08 Jun 2015
91 87% 300 (2007) - Rated 08 Jun 2015
83 42% RocknRolla (2008) - Rated 08 Jun 2015
82 35% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 08 Jun 2015