alugrm

alugrm
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 23 Oct 2020
100 80% The Truman Show (1998) - Rated 23 Oct 2020
100 80% Memento (2001) - Rated 23 Oct 2020
95 49% The Prestige (2006) - Rated 23 Oct 2020
100 80% Batman Begins (2005) - Rated 23 Oct 2020
100 80% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Oct 2020
100 80% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 23 Oct 2020
100 80% Interstellar (2014) - Rated 23 Oct 2020
80 26% Man of Steel (2013) - Rated 23 Oct 2020
95 49% Dunkirk (2017) - Rated 23 Oct 2020