aluwyn

aluwyn
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2015
Location: ?stanbul, Turkey
Age: 33
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 6% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 03 Oct 2015
90 78% The Lego Movie (2014) - Rated 03 Oct 2015
95 97% Moon (2009) - Rated 17 Aug 2015
80 43% Inglourious Basterds (2009) - Rated 17 Aug 2015
85 55% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 17 Aug 2015
90 78% Reservoir Dogs (1992) - Rated 17 Aug 2015
90 78% The Man from Earth (2007) - Rated 17 Aug 2015
90 78% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 17 Aug 2015
90 78% Back to the Future (1985) - Rated 17 Aug 2015
75 34% Donnie Darko (2001) - Rated 17 Aug 2015