amandaamanda

amandaamanda
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2017
Location: Chile

more Recent Ratings

Check out amandaamanda's...

10 1% White Chicks (2004) - Rated 26 Mar 2017
95 92% Dancer in the Dark (2000) - Rated 26 Mar 2017
80 42% City of God (2002) - Rated 26 Mar 2017
40 13% Despicable Me 2 (2013) - Rated 26 Mar 2017
76 37% The Others (2001) - Rated 26 Mar 2017
90 74% Playtest (2016) - Rated 26 Mar 2017
85 53% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Mar 2017
70 24% The King's Speech (2010) - Rated 26 Mar 2017
20 6% Eat Pray Love (2010) - Rated 26 Mar 2017
90 74% Léon: The Professional (1994) - Rated 26 Mar 2017