amandal

amandal
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% Knocked Up (2007) - Rated 09 Sep 2019
70 14% The Mummy (1999) - Rated 09 Sep 2019
60 6% Spawn (1997) - Rated 09 Sep 2019
95 98% The Conversation (1974) - Rated 09 Sep 2019
65 9% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 09 Sep 2019
80 52% Cloverfield (2008) - Rated 08 Sep 2019
80 52% The Village (2004) - Rated 08 Sep 2019
85 77% Arrival (2016) - Rated 08 Sep 2019
80 52% Jaws (1975) - Rated 08 Sep 2019
80 52% Grizzly Man (2005) - Rated 08 Sep 2019