Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
amandalk

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Jun 18, 2014

Location: São José dos Campos, Sao Paulo, Brazil

more Recent Ratings
Check out amandalk's...
86 75% Intouchables (2011) - Jun 18, 2014
83 64% Rush (2013) - Jun 18, 2014
79 51% Breakfast at Tiffany's (1961) - Jun 18, 2014
87 78% The Count of Monte Cristo (2002) - Jun 18, 2014
67 18% The Hurt Locker (2009) - Jun 18, 2014
77 40% Gravity (2013) - Jun 18, 2014
76 35% The Great Gatsby (2013) - Jun 18, 2014
73 29% Anna Karenina (2012) - Jun 18, 2014
71 27% Warm Bodies (2013) - Jun 18, 2014
14 0% The Host (2013) - Jun 18, 2014