amandaverity

amandaverity
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like just-barely-sci-fi films!

more Recent Ratings

63 18% Clutter (2013) - Rated 25 Oct 2015
94 92% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 15 Oct 2015
97 96% Her (2013) - Rated 15 Oct 2015
60 14% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 15 Oct 2015
65 21% George of the Jungle (1997) - Rated 15 Oct 2015
91 85% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 15 Oct 2015
73 34% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 15 Oct 2015
60 14% The Da Vinci Code (2006) - Rated 14 Oct 2015
52 7% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 14 Oct 2015
88 70% Flightplan (2005) - Rated 14 Oct 2015