amaurremi

amaurremi
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 45% Kontroll (2003) - Rated 29 Sep 2013
99 77% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 29 Sep 2013
20 18% Black Swan (2010) - Rated 29 Sep 2013
93 22% Ran (1985) - Rated 29 Sep 2013
14% Delicatessen (1991) - Rated 29 Sep 2013
12% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 29 Sep 2013
9% Scarface (1983) - Rated 29 Sep 2013
5% The Green Mile (1999) - Rated 29 Sep 2013
100 93% Mr. Klein (1976) - Rated 29 Sep 2013
99 77% Love Is Colder Than Death (1969) - Rated 29 Sep 2013