amcguir

amcguir
Movie Buff - 491 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 12% It's Kind of a Funny Story (2010) - Rated 03 Apr 2018
65 12% War of the Worlds (2005) - Rated 03 Apr 2018
80 62% Iron Man (2008) - Rated 02 Apr 2018
70 21% Superman Returns (2006) - Rated 02 Apr 2018
75 37% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 02 Apr 2018
80 62% Ghostbusters (1984) - Rated 02 Apr 2018
70 21% Spy Kids (2001) - Rated 02 Apr 2018
85 84% Dazed and Confused (1993) - Rated 02 Apr 2018
65 12% Cheaper by the Dozen (2003) - Rated 02 Apr 2018
75 37% Nacho Libre (2006) - Rated 02 Apr 2018