amclauth

amclauth
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% Se7en (1995) - Rated 12 Feb 2012
85 33% Three Amigos! (1986) - Rated 12 Feb 2012
60 3% Three Kings (1999) - Rated 12 Feb 2012
70 9% Signs (2002) - Rated 12 Feb 2012
90 50% Monsters, Inc. (2001) - Rated 12 Feb 2012
85 33% Ocean's Eleven (2001) - Rated 12 Feb 2012
95 75% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 12 Feb 2012
85 33% Man on Fire (2004) - Rated 12 Feb 2012
75 15% RV (2006) - Rated 12 Feb 2012
70 9% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 12 Feb 2012