amcsdmi

amcsdmi
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% 13 Assassins (2010) - Rated 02 Sep 2016
94 68% The Iron Giant (1999) - Rated 02 Sep 2016
97 89% Inside Out (2015) - Rated 02 Sep 2016
85 29% Snowpiercer (2014) - Rated 02 Sep 2016
98 93% Harakiri (1962) - Rated 02 Sep 2016
98 93% Seven Samurai (1954) - Rated 02 Sep 2016
89 42% Sword of the Stranger (2007) - Rated 28 Jun 2016
96 83% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 28 Jun 2016
93 64% Office Space (1999) - Rated 28 Jun 2016
83 25% The Boondock Saints (1999) - Rated 28 Jun 2016