amdoty
Recent Ratings
Check out amdoty's...
68 40% | Rush Hour 2 (2001) - Rated 21 Apr 2014 |
79 64% | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Rated 21 Apr 2014 |
100 99% | Back to the Future (1985) - Rated 21 Apr 2014 |
70 51% | X2: X-Men United (2003) - Rated 21 Apr 2014 |
65 30% | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 21 Apr 2014 |
71 58% | Independence Day (1996) - Rated 21 Apr 2014 |
95 95% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Rated 21 Apr 2014 |
60 20% | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 21 Apr 2014 |
80 69% | Contact (1997) - Rated 21 Apr 2014 |
67 36% | Lost in Space (1998) - Rated 21 Apr 2014 |