amehlarsen

amehlarsen
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2015
Location: Minnesota, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: whatever

more Recent Ratings

86 30% Doctor Strange (2016) - Rated 27 Nov 2016
93 67% Ghostbusters (2016) - Rated 24 Aug 2016
94 75% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 16 May 2016
97 86% Captain America: Civil War (2016) - Rated 16 May 2016
98 91% Band of Robbers (2015) - Rated 19 Apr 2016
93 67% Beginners (2011) - Rated 27 Mar 2016
68 14% Welcome to Me (2015) - Rated 26 Mar 2016
80 22% What If (2014) - Rated 26 Mar 2016
87 32% World of Tomorrow (2015) - Rated 24 Mar 2016
81 24% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 24 Mar 2016