Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
amerritt

Movie Buff - 111 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out amerritt's...
95 71% Stranger Things (2016) - Jun 12, 2018
95 71% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Jun 12, 2018
95 71% Flatliners (1990) - Jun 12, 2018
55 13% Orphan (2009) - Jun 12, 2018
100 95% Silent Hill (2006) - Jun 12, 2018
95 71% Sinister (2012) - Jun 12, 2018
85 37% Pet Sematary (1989) - Jun 12, 2018
95 71% The Babadook (2014) - Jun 12, 2018
85 37% Insidious (2010) - Jun 12, 2018
70 17% The Woman in Black (2012) - Jun 12, 2018