amias

amias
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2009
Location: Bristol, Gloucestershire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 62% Save the Green Planet (2003) - Rated 06 Apr 2009
80 12% The Wackness (2008) - Rated 06 Apr 2009
85 41% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 06 Apr 2009
92 79% Underground (1995) - Rated 06 Apr 2009
85 41% Big Fish (2003) - Rated 06 Apr 2009
91 70% I Heart Huckabees (2004) - Rated 06 Apr 2009
93 87% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 06 Apr 2009
85 41% Garden State (2004) - Rated 06 Apr 2009
80 12% Choke (2008) - Rated 06 Apr 2009
85 41% Milk (2008) - Rated 06 Apr 2009