amigosu

amigosu
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2014
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Game of Thrones (2011) - Rated 02 Mar 2016
90 78% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 20 Mar 2014
50 21% Evan Almighty (2007) - Rated 20 Mar 2014
0% Son of the Mask (2005) - Rated 20 Mar 2014
40 11% Legally Blonde (2001) - Rated 20 Mar 2014
60 37% Superbad (2007) - Rated 20 Mar 2014
80 64% 8 Mile (2002) - Rated 20 Mar 2014
20 4% Click (2006) - Rated 20 Mar 2014
80 64% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 20 Mar 2014
100 92% City of God (2002) - Rated 20 Mar 2014