amin33

amin33
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 19 May 2013
Location: zanjan, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Interstellar (2014) - Rated 05 Mar 2016
83 18% Creed (2015) - Rated 05 Mar 2016
32 0% Hitman: Agent 47 (2015) - Rated 05 Mar 2016
85 29% Macbeth (2015) - Rated 05 Mar 2016
75 9% The Revenant (2015) - Rated 05 Mar 2016
90 60% Sicario (2015) - Rated 05 Mar 2016
90 60% Rusari Abi (1995) - Rated 26 Apr 2015
97 92% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 26 Apr 2015
95 83% Gone Girl (2014) - Rated 26 Apr 2015
85 29% French Connection II (1975) - Rated 23 Jul 2013