aminaviv

aminaviv
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 77% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 28 Sep 2014
47 18% Brokeback Mountain (2005) - Rated 28 Sep 2014
30 8% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 28 Sep 2014
88 79% Paul (2011) - Rated 28 Sep 2014
95 92% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 28 Sep 2014
40 14% The Social Network (2010) - Rated 28 Sep 2014
70 50% Rain Man (1988) - Rated 28 Sep 2014
70 50% The Secret Garden (1993) - Rated 28 Sep 2014
65 43% 12 Angry Men (1957) - Rated 28 Sep 2014
95 92% Donnie Darko (2001) - Rated 28 Sep 2014