amir17171717

amir17171717
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Interesting cinema

more Recent Ratings

85 83% The Great Gatsby (2013) - Rated 31 Mar 2017
75 56% Raging Bull (1980) - Rated 31 Mar 2017
100 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 31 Mar 2017
85 83% Minions (2015) - Rated 31 Mar 2017
80 70% The Martian (2015) - Rated 31 Mar 2017
90 91% The Pianist (2002) - Rated 31 Mar 2017
80 70% Argo (2012) - Rated 31 Mar 2017
100 96% Sin City (2005) - Rated 31 Mar 2017
80 70% Catch Me If You Can (2002) - Rated 31 Mar 2017
60 18% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 31 Mar 2017