amir64

amir64
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% Titanic (1996) - Rated 22 Jan 2016
85 39% Annie Hall (1977) - Rated 22 Jan 2016
100 97% Across the Universe (2007) - Rated 22 Jan 2016
90 66% The Martian (2015) - Rated 22 Jan 2016
90 66% Snatch (2000) - Rated 22 Jan 2016
85 39% The Godfather: Part III (1990) - Rated 22 Jan 2016
75 11% K-PAX (2001) - Rated 22 Jan 2016
80 17% Argo (2012) - Rated 22 Jan 2016
93 78% The Princess Bride (1987) - Rated 22 Jan 2016
50 1% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 22 Jan 2016