amir bahador

Recent Ratings
Check out amir bahador's...
82 42% | Portrait of a Lady on Fire (2019) - Sep 19, 2020 |
86 70% | Memories of Murder (2003) - Sep 01, 2020 |
82 42% | Donnie Darko (2001) - Aug 30, 2020 |
84 52% | Cinderella Man (2005) - Aug 30, 2020 |
80 20% | The Time Traveler's Wife (2009) - Aug 30, 2020 |
83 50% | The Machinist (2004) - Aug 30, 2020 |
85 59% | The Hateful Eight (2015) - Aug 30, 2020 |
80 20% | The Brothers Grimsby (2016) - Aug 30, 2020 |
87 76% | Se7en (1995) - Aug 30, 2020 |
85 59% | The Matrix (1999) - Aug 30, 2020 |