amirhossein

amirhossein
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2012
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 54% The Green Mile (1999) - Rated 17 Nov 2012
10 4% V for Vendetta (2006) - Rated 17 Nov 2012
50 13% Monsters, Inc. (2001) - Rated 17 Nov 2012
65 31% The Double (2011) - Rated 17 Nov 2012
65 31% Taken (2008) - Rated 16 Nov 2012
65 31% The Cooler (2003) - Rated 16 Nov 2012
75 54% Sin City (2005) - Rated 16 Nov 2012
100 95% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 16 Nov 2012
90 81% Léon: The Professional (1994) - Rated 16 Nov 2012
80 68% Man on Fire (2004) - Rated 16 Nov 2012