amirkhani

amirkhani
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2020
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

85 The Green Mile (1999) - Rated 04 Mar 2020
80 Life Is Beautiful (1997) - Rated 04 Mar 2020
90 A Beautiful Mind (2001) - Rated 04 Mar 2020
80 The Salesman (2016) - Rated 04 Mar 2020
80 A Separation (2011) - Rated 04 Mar 2020
90 24 (2001) - Rated 04 Mar 2020
90 Chernobyl (2019) - Rated 04 Mar 2020
85 Before Midnight (2013) - Rated 04 Mar 2020
90 Breaking Bad (2008) - Rated 04 Mar 2020
90 Big Little Lies (2017) - Rated 04 Mar 2020