amirmir

amirmir
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 89% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 16 Apr 2017
0% Saw V (2008) - Rated 16 Apr 2017
85 89% Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Apr 2017
82 80% Scent of a Woman (1992) - Rated 16 Apr 2017
72 23% Predators (2010) - Rated 16 Apr 2017
85 89% Gladiator (2000) - Rated 16 Apr 2017
85 89% Ted (2012) - Rated 16 Apr 2017
69 12% 22 Bullets (2010) - Rated 16 Apr 2017
60 6% Life of Brian (1979) - Rated 16 Apr 2017
72 23% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 16 Apr 2017