amirpouya

amirpouya
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2011
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 16% Léon: The Professional (1994) - Rated 12 Sep 2011
90 60% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 12 Sep 2011
95 90% Saving Private Ryan (1998) - Rated 12 Sep 2011
85 33% Taxi Driver (1976) - Rated 12 Sep 2011
90 60% Hamoun (1990) - Rated 12 Sep 2011
70 3% Scarface (1983) - Rated 12 Sep 2011
90 60% Frankie and Johnny (1991) - Rated 12 Sep 2011
80 16% Scent of a Woman (1992) - Rated 12 Sep 2011
85 33% The Green Mile (1999) - Rated 12 Sep 2011
90 60% The Omen (1976) - Rated 12 Sep 2011