amitch_1706

amitch1706
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out amitch_1706's...

78 58% Fight Club (1999) - Rated 14 Mar 2020
58 5% King Kong (1933) - Rated 14 Mar 2020
72 24% Ford v Ferrari (2019) - Rated 14 Mar 2020
71 21% Donnie Brasco (1997) - Rated 14 Mar 2020
44 0% Midway (2019) - Rated 14 Mar 2020
78 58% Midway (1976) - Rated 14 Mar 2020
76 44% Operation Finale (2018) - Rated 14 Mar 2020
77 50% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Nov 2019
76 44% Hell or High Water (2016) - Rated 18 Nov 2019
73 26% Good Boys (2019) - Rated 18 Nov 2019