amkmeric

amkmeric
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 44% Amélie (2001) - Rated 03 Nov 2015
80 69% Reservoir Dogs (1992) - Rated 03 Nov 2015
20 3% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 03 Nov 2015
65 32% The Da Vinci Code (2006) - Rated 03 Nov 2015
80 69% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 03 Nov 2015
75 56% Black Swan (2010) - Rated 03 Nov 2015
30 6% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 03 Nov 2015
70 44% The Incredibles (2004) - Rated 03 Nov 2015
55 19% Shrek 2 (2004) - Rated 03 Nov 2015
95 93% Léon: The Professional (1994) - Rated 03 Nov 2015