ammar_akouri

ammarakouri
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2019
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love art.

more Recent Ratings

82 55% In the Name of the Father (1993) - Rated 26 Apr 2019
90 88% Land of Mine (2015) - Rated 23 Apr 2019
80 45% Drive (2011) - Rated 23 Apr 2019
87 70% The Master (2012) - Rated 23 Apr 2019
83 58% Prisoners (2013) - Rated 23 Apr 2019
79 38% Before Sunset (2004) - Rated 23 Apr 2019
70 10% Nightcrawler (2014) - Rated 23 Apr 2019
78 35% K-PAX (2001) - Rated 23 Apr 2019
84 61% The Man from Earth (2007) - Rated 23 Apr 2019
76 28% Scent of a Woman (1992) - Rated 23 Apr 2019