amphitrite

amphitrite
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 24 Apr 2013
70 2% Egreti gelin (2005) - Rated 24 Apr 2013
88 30% Match Point (2005) - Rated 24 Apr 2013
80 12% Midnight in Paris (2011) - Rated 24 Apr 2013
100 92% Karanliktakiler (2009) - Rated 24 Apr 2013
90 48% Pandora'nın Kutusu (2008) - Rated 24 Apr 2013
95 69% Bizim Buyuk Caresizligimiz (2011) - Rated 24 Apr 2013
90 48% Moulin Rouge! (2001) - Rated 24 Apr 2013
100 92% Persona (1966) - Rated 24 Apr 2013
98 80% Barber of Siberia (1998) - Rated 24 Apr 2013