amramos84

amramos84
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 11 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 63% Alien (1979) - Rated 20 May 2016
100 63% Black Mirror (2011) - Rated 20 May 2016
100 63% Fifteen Million Merits (2011) - Rated 20 May 2016
85 3% Solaris (2002) - Rated 12 May 2016
88 10% Magnolia (1999) - Rated 11 May 2016
100 63% Children of Men (2006) - Rated 11 May 2016
100 63% District 9 (2009) - Rated 11 May 2016
100 63% The Shining (1980) - Rated 11 May 2016
98 23% Inception (2010) - Rated 11 May 2016
100 63% Gravity (2013) - Rated 11 May 2016