Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
amsterdam020

Film Freak - 766 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2008

Location: Netherlands

more Recent Ratings
76 60% Howards End (1992) - Apr 09, 2021
70 37% Jeune femme (2017) - Apr 03, 2021
78 65% Romy's Salon (2019) - Feb 24, 2021
76 60% La última primavera (2020) - Feb 23, 2021
72 46% Revenge (2017) - Feb 22, 2021
50 9% The Boy and the World (2013) - Feb 14, 2021
72 46% Zakmes, Het (1992) - Feb 13, 2021
83 80% Cold Case Hammarskjöld (2019) - Feb 10, 2021
60 18% Gravity (2013) - Feb 06, 2021
80 71% Solaris (1972) - Jan 16, 2021