amukina

amukina
Cinema Addict - 1480 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2015
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 52% The Imitation Game (2014) - Rated 04 Mar 2024
70 63% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 04 Mar 2024
85 90% Paddington 2 (2017) - Rated 04 Mar 2024
80 82% Paddington (2015) - Rated 04 Mar 2024
90 94% Wings of Desire (1987) - Rated 04 Mar 2024
85 90% Ran (1985) - Rated 04 Mar 2024
95 97% Phantom Thread (2017) - Rated 04 Mar 2024
75 73% Dunkirk (2017) - Rated 04 Mar 2024
55 32% High Life (2018) - Rated 04 Mar 2024
70 63% Pokémon Detective Pikachu (2019) - Rated 04 Mar 2024