amypark

amypark
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 13 May 2016
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 4% Suicide Squad (2016) - Rated 10 Aug 2016
96 91% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 10 Aug 2016
92 70% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 15 May 2016
0% Battleship (2012) - Rated 15 May 2016
92 70% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 15 May 2016
91 62% Memories of Murder (2003) - Rated 15 May 2016
91 62% Babe (1995) - Rated 15 May 2016
92 70% (500) Days of Summer (2009) - Rated 15 May 2016
87 28% Adaptation. (2002) - Rated 15 May 2016
97 93% Sherlock (2010) - Rated 15 May 2016