amysite

amysite
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 63% Lost in Translation (2003) - Rated 10 Mar 2011
71 75% Rushmore (1998) - Rated 10 Mar 2011
71 75% Ghostbusters (1984) - Rated 10 Mar 2011
75 82% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Mar 2011
75 82% In the Cut (2003) - Rated 10 Mar 2011
70 63% Carlito's Way (1993) - Rated 06 Mar 2011
70 63% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 06 Mar 2011
75 82% The Crimson Permanent Assurance (1983) - Rated 06 Mar 2011
60 32% Wonder Boys (2000) - Rated 06 Mar 2011
50 5% Armageddon (1998) - Rated 06 Mar 2011