anacrolix

anacrolix
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2012
Location: Perth, WA, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m a computer programmer. I love old films.

more Recent Ratings

80 71% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 06 Jun 2012
40 24% Friday the 13th Part 2 (1981) - Rated 06 Jun 2012
70 60% Friday the 13th (2009) - Rated 06 Jun 2012
60 48% Friday the 13th (1980) - Rated 06 Jun 2012
85 80% Chinatown (1974) - Rated 06 Jun 2012
80 71% True Romance (1993) - Rated 05 Jun 2012
40 24% Three Kings (1999) - Rated 05 Jun 2012
20 7% Easy A (2010) - Rated 05 Jun 2012
40 24% Meet the Fockers (2004) - Rated 05 Jun 2012
40 24% Terminator Salvation (2009) - Rated 05 Jun 2012