anansi73

anansi73
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2012
Location: oxford, mississippi, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 16% Man Bites Dog (1992) - Rated 29 Apr 2012
90 78% Lone Wolf and Cub: Baby Cart in Peril (1972) - Rated 29 Apr 2012
89 60% Blood Simple (1984) - Rated 29 Apr 2012
90 78% Irreversible (2002) - Rated 19 Apr 2012
90 78% Funny Games (1997) - Rated 19 Apr 2012
89 60% Brick (2005) - Rated 19 Apr 2012
91 92% La Haine (1995) - Rated 19 Apr 2012
90 78% Get Carter (1971) - Rated 19 Apr 2012
92 97% The Holy Mountain (1973) - Rated 19 Apr 2012
90 78% Stray Dog (1949) - Rated 19 Apr 2012