We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
anaskvit

Cinema Addict - 2289 Film Ratings

Member Since: Dec 20, 2016

Location: Turkey

Bio: letterboxd.com/anaskvit
more Recent Ratings
70 28% Kapıyı Açık Bırak (2021) - Jan 27, 2022
80 70% Drive My Car (2021) - Jan 26, 2022
75 47% The White Lotus (2021) - Jan 25, 2022
75 47% Iki Safak Arasinda (2021) - Jan 22, 2022
50 4% Gölgeler İçinde (2020) - Jan 20, 2022
70 28% The Tragedy of Macbeth (2021) - Jan 16, 2022
60 11% Uzun Zaman Önce (2019) - Jan 15, 2022
75 47% C'mon C'mon (2021) - Jan 15, 2022
70 28% The Lost Daughter (2021) - Jan 15, 2022
80 70% Hytti nro 6 (2021) - Jan 12, 2022