Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andbhud

Movie Buff - 255 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2018

more Recent Ratings
82 65% Trainspotting (1996) - Jan 26, 2018
80 54% The Hustler (1961) - Jan 26, 2018
75 34% 12 Years a Slave (2013) - Jan 26, 2018
95 96% 12 Angry Men (1957) - Jan 26, 2018
78 43% Badlands (1973) - Jan 26, 2018
88 81% Lady Bird (2017) - Jan 26, 2018
68 18% Charlie's Angels (2000) - Jan 07, 2018
91 91% Jurassic Park (1993) - Jan 07, 2018
78 43% Raging Bull (1980) - Jan 07, 2018
68 18% X-Men (2000) - Jan 07, 2018