andja

andja
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2017
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 38% Drive (2011) - Rated 15 Sep 2017
85 56% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 15 Sep 2017
90 82% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 15 Sep 2017
80 38% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 15 Sep 2017
85 56% Black Swan (2010) - Rated 15 Sep 2017
85 56% Moulin Rouge! (2001) - Rated 15 Sep 2017
90 82% Kick-Ass (2010) - Rated 15 Sep 2017
75 22% Castle (2009) - Rated 15 Sep 2017
85 56% The Martian (2015) - Rated 15 Sep 2017
90 82% The Hunger Games (2012) - Rated 15 Sep 2017