andreborin

andreborin
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 46% Die Hard (1988) - Rated 26 Jan 2017
80 65% Batman Begins (2005) - Rated 26 Jan 2017
100 88% Minority Report (2002) - Rated 26 Jan 2017
100 88% Stand by Me (1986) - Rated 26 Jan 2017
60 23% Rosemary's Baby (1968) - Rated 26 Jan 2017
70 46% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 26 Jan 2017
60 23% Police Academy (1984) - Rated 26 Jan 2017
40 3% Beautiful Creatures (2013) - Rated 26 Jan 2017
90 73% Casablanca (1942) - Rated 26 Jan 2017
50 11% Final Destination 2 (2003) - Rated 26 Jan 2017