We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
andre.chaves

Cinema Addict - 1009 Film Ratings

Member Since: Jul 27, 2012

Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil

more Recent Ratings
Check out andre.chaves's...
75 45% Mare of Easttown (2021) - Aug 17, 2021
90 91% Veneno (2020) - Jul 27, 2021
90 91% Them (2021) - May 28, 2021
60 16% The Woman in the Window (2021) - May 28, 2021
80 62% The Life Ahead (2020) - May 28, 2021
70 32% Promising Young Woman (2020) - May 06, 2021
80 62% Pieces of a Woman (2020) - Apr 18, 2021
65 23% Run (2020) - Apr 18, 2021
75 45% The White Tiger (2021) - Apr 18, 2021
75 45% Sky Rojo (2021) - Apr 03, 2021