andrei314

andrei314
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2016
Location: Romania
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

40 As Above, So Below (2014) - Rated 13 Feb 2016
100 13 (2010) - Rated 13 Feb 2016
99 Game of Thrones (2011) - Rated 06 Feb 2016
100 Black Mirror (2011) - Rated 05 Feb 2016
100 Homeland (2011) - Rated 05 Feb 2016
100 Strike Back (2010) - Rated 05 Feb 2016
100 True Detective (2014) - Rated 05 Feb 2016
100 24 (2001) - Rated 05 Feb 2016
100 Breaking Bad (2008) - Rated 05 Feb 2016
100 The Walking Dead (2010) - Rated 05 Feb 2016