Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andrejs

Movie Buff - 279 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2020

Location: Latvia

more Recent Ratings
75 38% The Age of Adaline (2015) - Jan 02, 2021
80 64% Peaky Blinders (2013) - Dec 28, 2020
65 10% Last Christmas (2019) - Dec 28, 2020
75 38% Love Actually (2003) - Dec 28, 2020
80 64% Tenet (2020) - Sep 28, 2020
65 10% Penelope (1966) - Sep 02, 2020
80 64% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Sep 02, 2020
85 85% The Matrix (1999) - Sep 02, 2020
85 85% The Big Short (2015) - May 25, 2020
65 10% Beethoven (1992) - May 09, 2020